Powiadom znajomych

Wpisz email znajomego

Zaloguj sięGoście

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Ostatnie Komentarze

Jak pokonać kryzys ?

nieRząd PrOstytutek
wyprzedaje PolskęProgram eliminacji Polaków

Kto kontroluje media ?

Polskie Mass Media ?
Zapomnij !


Jak Iluminaci zmieniają
społeczeństwo ?

Iluminaci kontrolują
przemysł rozrywkowy


Kontrola Umysłu

Sex narzędziem do degeneracji
społeczeństwa


Rihanna, Lady Gaga 
- marionetki Iluminatów


Czym jest system ?

Czym jest ONZ ?

Depopulacja w toku

Izrael - państwo syjonistów

Marionetki NWO

Sonda IV

Ile masz lat ?
 

Sonda III

Skąd wiesz o tej stronie ?
 
stat4u

Karty Iluminatów
Ocena użytkowników: / 54
SłabyŚwietny 

Nuklearny Atak Terrorystyczny - kartaW 1996 Steven Jackson stworzył grę planszową, którą nazwał po prostu "Illuminati".[2,3,4] Wcześniejsze wersje tej gry stworzył w latach 80-tych. Grasz w tę grę używając zestawu kart ukazujących ataki terrorystyczne, epidemie, sztucznie stworzone choroby, redukcję populacji, itp. Celem w tej grze jest mobilizacja zasobów, by stworzyć wojny, rewolty, ataki terrorystyczne, wpływać na umysły publiki, obalać rządy, etc.

Od redakcji: Niedługo po wydaniu tej karcianki w siedzibie SJ Games został urządzony przez Secret Service nalot. Niedługo potem także na dom Stevena. Został on oskarżony o przestępstwa komputerowe, których nigdy nie popełnił i nigdy ich nie udowodniono. Zarekwirowano sporo komputerów, dokumentów, sporo prywatnych zapisków dotyczących procesu tworzenia tej gry.

Te noszące nazwy "Terrorist Nuke" (terrorystyczny atak nuklearny) i "Pentagon" wyglądają niemal dokładnie jak to, co widzieliśmy na ekranach naszych telewizorów po atakach 9/11. Ci ludzie "z drugiej strony" - iluminaci (ci oświeceni, iluminowani, czy ci, którzy zostali oświeceni) - mają tę małą obsesję numerów, numerologii, okultystycznych symboli i, będąc nadętymi w swojej "wyższości" w stosunku do nas, uwielbiają się przechwalać swoimi dokonaniami.[5] Ale - przy całej swojej inteligencji i przebiegłości - są jak psy, czy koty, znaczące "swoje terytorium", obsikując mury, latarnie, drzewa i płoty. Można ich również porównać do nastolatków, którzy malują graffiti na domach i murach, zostawiając znak, że to oni to zrobili, a nie ktoś inny (coś w rodzaju, "byłem tu, Zdenek"). To mogłoby być nieco zabawne, gdyby nie fakt, że ci ludzie są po prostu niebezpieczni.

W naszej rzeczywistości można to przetłumaczyć na następujące, oraz im podobne, stwierdzenia i gesty:

  • George Bush (senior) wygłaszający mowę 11 września 1991 (dokładnie 10 lat przed 9/11), mówiąc o nowym światowym porządku (New World Order).[6]
  • Gary Heart, członek Rady Relacji Zagranicznych (ang. CFR), stojąc przed kamerami, kilka dni po 9/11, stwierdził, że "prezydent mógłby użyć te ataki, by stworzyć nowy światowy porządek".[7]
  • Martin Keating (brat gubernatora stanu Oklahoma, byłego wysoko usytuowanego pracownika FBI, oraz obracającego się w środowisku ludzi wywiadu) napisał książkę "The Final Jihad". Manuskrypt książki powstał podobno w 1991 roku, podczas kiedy książka została wydana w 1996. Książka opisuje w dużym detalu zamach bombowy w Oklahoma City z 1995 roku. Jakkolwiek ktoś może podawać w wątpliwość wiarygodność okresu, kiedy książka została faktycznie napisana (w odniesieniu do zamachu w 1995 roku), to inne wydarzenia miały zaistnieć dopiero w przyszłości. Np. użycie samolotów pasażerskich jako broni (scenario 9/11) miało się dokonać dopiero ok. pięć lat później, a wybuch (zestrzelenie) samolotu lotu TWA-800 nastąpił ok. miesiąc po wydaniu książki.
  • We wrześniu 2000 roku (co do miesiąca, rok przed 9/11) organizacja PNAC (Projekt Nowego Amerykańskiego Stulecia)[8] wydała dokument pod tytułem "Odbudowa Amerykańskiej Obrony: Strategia, Siły i Zasoby Na Nowe Stulecie".[9] Organizacja składa się w m.in. z "wariatów" (tak ich doprawdy określano w latach 80-tych w kręgach rządowych - ang. the crazies - na zasadzie, "nie dopuszczać ich do sztachet"), takich jak Wolfowitz, czy Kristol. Chociaż nie są wymienieni w tym dokumencie, nazwiska takie jak Pearle, Cheney, czy Rumsfeld, również należą do tych kręgów. Dokument mówi o potrzebie utrzymania przewodniej roli USA w kwestiach strategii i militariów. Na stronie 51 tego dokumentu możemy znaleźć taką perełkę: "Proces przemiany, choćby przyniósł rewolucyjne zmiany, zająłby najprawdopodobniej długi okres czasu, w braku jakiegoś kataklizmicznego i katalizującego wydarzenia - w rodzaju nowego [ataku na] Pearl Harbor". Należy sobie zdać sprawę, jak bardzo ci osobnicy i niektóre wpływowe grupy i organizacje pożądają takiej przemiany i jak wielkim "dobrodziejstwem" takie wydarzenie by było dla nich... Cóż, rok później takie wydarzenie nastąpiło, w formie 9/11 - ataków "Al-Kajdy" (czy może Al-CIA-dy...) na obiekty w USA.[10]

Pentagon - kartaTo tylko garstka z wielu przykładów. Można znaleźć wiele takich odnośników w prasie, literaturze i kinematografii, gdzie znajdziecie iluminatów przechwalających się, co zamierzają zrobić, lub czego właśnie dokonali.[5] Używają do tego często ezoterycznego języka, który może być zrozumiany jedynie przez kogos, kto został w nim wyszkolony, lub skąd innąd jest świadom jego istnienia i jest w stanie wychwycić fragmenty tego przekazu.

Plany iluminatów są wykonywane przez tzw. "użytecznych idiotów" (jak Lenin określił naiwnych ludzi, którzy prawdziwie wierzyli, że socjalizm i komunizm to najlepsza rzecz pod słońcem), oraz przez ludzi dedykowanych sprawie nowego światowego porządku. Oczywiście można się tutaj wdać w wiele różnych, równie ważnych zagadnień, wymienić inne grupy ludzi i zająć się innymi poziomi działania tej elity. Postaramy się tym jednak zająć przy innej okazji.

Komuś może się wydać, że niby po co "oni" mieliby się przyznawać do swoich niezbyt szczytnych dokonań. Byłoby dużym błędem ze strony czytelnika rozważanie "ich" motywów i sposóbu myślenia z "naszej" perspektywy - perspektywy przeciętnego człowieka. Musimy pamiętać, że ci ludzie są napędzani megalomanią, a ich EGO jest bardzo rozdęte. Tutaj, znowu, należałoby się wdać w całą dyskusję, dlaczego nasza codzienna perspektywa na życie i ten świat może być niewystarczająca do zrozumienia "ich" motywów. Znacie zapewne powiedzenie, że jeśli ktoś chce złapać przestępcę, to musi myśleć jak przestępca. Możecie zyskać pewne zrozumienie, jak ci ludzie rozumują, po przeczytaniu choćby kilku cytatów z wypowiedzi, przemówień i literatury globalistów.[11]

Ci ludzie przechwalają się jeden przed drugim, dają znać "swoim", że dokonali czegoś "wspaniałego", a równocześnie usiłują wykazać, jakimi my jesteśmy idiotami, skoro dajemy się tak wodzić za nos, okłamywać na każdym kroku i oddawać im nasze ciężko zarobione pieniądze, by ich następnie użyto przeciwko nam. Sam fakt, że nie tylko ciągle używamy ich pieniędzy (bezwartościowego papieru, plastiku i cyfr, które można dzielić i mnożyć do woli, zamiast złota, srebra i wymiany towarami), ale mało nas to obchodzi i rzadko w ogóle o tym myślimy, świadczy, że nie potrafimy się wygrzebać z sieci ich kłamstw, a nasze umysły znajdują się pod kontrolą elity. Ale to jest temat na cały, osobny artykuł.

Przyszłe wydarzenia, opisane w literaturze i kinematografii, dokonujące się dzisiaj wokół nas?

Przywodzi nas to do bezprecedensowych huraganów w ubiegłym roku (2004, Haiti i Floryda), a obecnie huragan "Katrina", który zdaje się być tym huraganem... Dlaczego? No przecież oglądacie telewizję i czytacie gazety...

Huragan - kartaPiątego czerwca 2005 kanał FX amerykańskiej sieci FOX nadał tzw. "doku-dramę" (czyli dramatyzowany film "dokumentalny") noszącą tytuł "Oil Storm" ("Burza Olejowa", czy jakkolwiek zostanie to przetłumaczone przez fachowców). Film ten opisuje huragan kategorii 5, który niszczy Nowy Orlean i dużą część zaplecza naftowego USA w tym rejonie. Film przedstawia zamieszki, wprowadzenie stanu policyjnego, skok cen paliw pędnych i inne rzeczy, z których wiele zamieniło się obecnie w rzeczywistość.[12]

Tak, zgadliście: kolejna karta w grze Stevena Jacksona, to "Huragan"! (Czy ciągle pamietamy, że on zaprojektował tę grę w połowie lat 90-tych...?)

Można znaleźć wiele artykułów i odnośników do technologi modyfikacji pogody i zjawisk, które do końca XIXw należały jedynie do domeny zjawisk naturalnych. Nasz problem polega na tym, że - nie mając stuprocentowej pewności o pochodzeniu danego fenomenu, lub wystarczającej wiedzy na ten temat - nie potrafimy odróżnić zjawisk naturalnych od sztucznie wywołanych. Ktoś mający podłoże w meteorologii i innych dziedzinach może wysnuć pewne wnioski na temat danego zjawiska atmosferycznego - mając wystarczająco dużo informacji na ten temat - i ocenić prawdopodobieństwo jego naturalnego zaistnienia, lub jego stopień naturalności.

Kilka informacji i odnośników...

Scott Stevens (który już jako 13-latek przekazywał raport na temat pogody dla lokalnych stacji telewizyjnych w jego rejonie) ma strony poświęcone zagadnieniom związanym z modyfikacją pogody i obserwacją zjawisk atmosferycznych.[13] Na jego stronach możecie znaleźć wiele fotografii, zdjęć satelitarnych i pewną ilość krótkich wideo, które ukazują zjawiska wykraczające poza naturalne procesy atmosferyczne.

Takie koliste rozbłyski na radarowej mapie pogody nie są rzadkością. Posiadam kolekcję kilkuset takich obrazów radarowych. Wygląda to jeszcze efektowniej w formie animowanych map, gdzie czasem pojawia się wiele takich rozbłysków w tej samej sekwencji. Niektóre mają kształt koła, inne okręgu, a jeszcze gdzie indziej wyglądają jak promienie wychodzące z jednego punktu. Nieodmiennie pojawiają się wokół instalacji wojskowych w Kanadzie i USA.

 

Clifford Carnicom[14] jest innym badaczem, który skupia się bardziej na temacie chemicznego rozpylania w atmosferze, ale równiez zajmuje się zagadnieniami związanymi z modyfikacją pogody i wpływem na pogodę i atmosferę przy użyciu technologi opartych na badaniach Tesli (patrz: HAARP,[15] broń/technologia skalarna itp.). Dla zainteresowanych tematem tzw. chemtrails (chemicznego rozpylania atmosferycznego) należy tutaj dodać, że Clifford Carnicom wyprodukował najlepszy jak dotąd film dokumentujący to zjawisko;[16,17] zarówno ze strony niezależnych badaczy i aktywistów na rzecz zdrowego środowiska naturalnego, jak również od strony dokumentów amerykańskiego rządu uzyskanych w ramach aktu wolności dostępu do informacji (ang/am. FOIA) i reakcji (lub jej braku) rządu na skargi ze strony zaniepokojonej publiki.

David Bay zajmuje się badaniem tego typu zagadnień z perspektywy zbliżonej do tego artykułu. Strony jego organizacji, Cutting Edge (Ministry),[18,19] zajmują się połączeniami pomiędzy istnieniem tutaj wspomnianych technologii, oraz informacją na temat zamierzeń i planów światowej elity.

Mamy też ciągle rosnącą liczbę filmów dokumentalnych ilustrujących technologie, które znalazły swoje teoretyczne i częściowo praktyczne podłoże w pracach badaczy i naukowców z Europy i USA (Faraday, Tesla, et al) w XIXw i wcześniej. Filmy dokumentalne wydane przez Frontline, Discovery, czy BBC to tylko kilka przykładów z ostatnich lat. Należy o tym wspomieć, ponieważ ta informacja staje się coraz bardziej publiczną domeną i coraz trudniej jest ją odrzucić jako sferę fantazji.

Dzisiaj można znaleźć tego typu technologie w komercjalnym użyciu (w odróżnieniu od nieśmiałych eksperymentów). Firmy w Rosji, USA, Indiach i innych krajach twierdzą, że posiadają możliwości wpływania na pogodę.[20]

Pozostając jeszcze przy temacie pogody i aerozolów atmosferycznych, mamy dwa artykuły związane z tym tematem: Grudniowe Tsunami,[21] oraz Smugi Kondensacyjne.[22]

No i jeszcze kilka słów...

Jeśli w danej chwili weźmiemy pod uwagę tylko jedną kartę z tej gry - poza kontekstem pozostałych kart, oraz obecnych zjawisk, wydarzeń i trendów - to będzie to zapewne bez jakiegokolwiek znaczenia, czy wymowy. Spójrzmy jednak na całość i będziemy mieli bardziej spójny obraz tej "gry".

Czyżbyśmy więc byli pionkami na szachownicy? Może tak jak to miał na myśli Zbigniew Brzezinski (były doradca prezydenta USA i członek CFR) pisząc w 1997 roku książkę "Wielka Szachownica: Nadrzędność Ameryki i Jej Geostrategicznych Imperatywów".

Zgadnijcie, jakie inne karty znajdują się w tym zestawie? Co powiecie na "Przepisywanie Historii", "Redukcję Populacji", "Centrum Kontroli Chorób" (amerykański departament zajmujący się w dużej mierze chorobami zakaźnymi, ang. skrót CDC), "Epidemia", itp. Steven Jackson stworzył również inną grę, o nazwie "Pranie Mózgu [przez] Iluminatów". Myśl przewodnią tej gry można wyrazić w ten sposób: "teraz, kiedy już podbiliście świat, możecie się zabawiać podatnymi umysłami miliardów ludzi...[23]

Jest w tym coś niepokojącego, kiedy spojrzymy na niektóre z tych kart w perspektywie wydarzeń ostatnich lat. Chciałoby się zapytać, która karta zostanie teraz użyta...

Angielskojęzyczna strona z interpretacją niektórych kart Illuminati: http://thetruthandlight.wordpress.com/category/illuminati/

 

Pobierz karty i przejrzyj je sam : RAPIDSHARE

Źródło: http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1338
Tą karte też rozegrano:

 

 

Karty rozgrywane na naszych oczach :

 
 

 

 

 

W Grze Illuminati Card Game jest wiele innych kart, które zgadzają się z wydarzeniami aktualnie mającymi miejsce.
Duża część z nich może okazać się przyszłością.

Po III Wojnie Światowej rozegrają tą kartę - przy pomocy projektu Blue Beam

 

 


Fragment z filmu "Knowning" - "Zapowiedź"

Film z 2009 roku - pokazuje wyciek ropy w Zatoce Meksykańskiej

Myślicie, że wyciek ropy to przypadek ? Zróbcie stopklatkę na powyższym filmiku na 1m 24 sek
Spójrzcie na cyfry a w szczególności ich ulubioną 666.
Cyfry obok 666 to współrzędne platformy wiertniczej, na której był wyciek.
Czytane od dołu
czyli 28' i 88'

 

Sami sprawdźcie:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Eksplozja_platformy_wiertniczej_Deepwater_Horizon

 


Więcej o Kartach Illuminati:
http://harmonica.w.interia.pl/swiadomosc_artykuly41.htm


Wszystkie Karty :
http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game
Karty Illuminati a trzęsienie ziemi w Japonii
http://tnij.com/japanhaarp


 

Komentarze 

 
+23 # Anna 2011-03-17 17:11
Czy rozumiecie sens tej karty "Tape runs out"? Tam jest mowa o czymś, co w eschatologii nosi nazwę Pochwycenie Kościoła, czyli Rupture. To stanie się zanim pojawi się to co najgorsze. Prawdziwi wierzący w Jezusa zosyaną w okamgnieniu wzięci z Nim na obłoki i zmartwychwstaną razem z tymi wierzącymi, któzy już wcześniej umarli. Śwait tego nie zobaczy ale będzie straszny chaos po zniknięciu wielu ludzi (nie tak wielu, jakby się mogło wydawać!) Wtedy Antychryst przejmie całkowicie kontrolę i będzie mógł robić wszystko. W Objawieniu św. Jana jest cała historia czasó ostatecznych. Przeczytajncie sobie o świecie w czasach ostatecznych:

www.ulicaprosta.net/nowastrona/tikiwiki24/tiki-index.php?page=Nauczania+MP3
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # Rufus 2011-09-09 12:44
A może "Tape runs out" oznacza wyciek taśm, nośników, nagrań lub informacji? Na przykład poprzez Wikileaks? Karty Illuminati dotyczą raczej materialnych, namacalnych wydarzeń w realu i poprzez real. Tak myślę, przy kazji pozdrawiając jestem tu stałym czytaczem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # krzysiek 2012-03-01 19:18
Masz rację, dzisiaj trafiłem na bardzo ciekawe informacje o tym, podaje stronke:
zbawieni.com/showthread.php?tid=153
to az nieprawdopodobne bo sam powatpiewam w istnienie Boga ale bede szukał Go z wieksza gorliwoscia. To wszystko sie wiaze ze soba! Nie mozna tego zlekcewazyc!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # ku 2012-04-29 23:11
Wiesz aby Ci pomóc w szukaniu Chrystusa podam taki przykład, Hitler niewierzył w Boga a szukał św.Grala który ma ponoćogromną moc więc czemu szukał czegoś co pochodzi od Chrystusa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-12 # Abdurahman 2013-01-31 01:47
Prawdziwi wierzący w Jezusa (PZ) sie zdziwia jak on we własnej osobie zejdzie na białym minarecie w Damasku i zabije dajala (antychrysta) , po czym zniszczy krzyż my muzułmanie nie wierzymy ze Jezus (PZ) był synem Boga ,Allah (SWA) jest wystarczający sam w sobie i nie potrzebuje wspoltowarzyszy , Allah wie najlepiej

18:1 Chwała niech będzie Bogu, który zesłał Księgę Swojemu słudze i nie uczynił w niej żadnej krzywizny!
18:2 Księgę prostą, aby ostrzegała przed strasznym nieszczęściem, nadchodzącym od Niego, i zwiastowała wiernym, którzy czynią dobre dzieła, iż czeka ich piękna nagroda
18:3 - oni tam będą przebywać na wieki -
18:4 I aby ostrzegała tych, którzy mówią: "Bóg wziął Sobie syna. "
18:5 Ani oni nie posiadają o tym wiedzy, ani ich ojcowie. To słowo wielkiej wagi, które wychodzi z ich ust! Oni głoszą jedynie kłamstwo!
18:6 I być może, jesteś gotów zadręczyć się ze zmartwienia, śledząc ich postępowanie, jeśli oni nie uwierzą w to opowiadanie.
18:7 My uczyniliśmy to, co jest na ziemi, jej ozdobą, abyśmy mogli wypróbować, który z nich jest lepszy w działaniu.
18:8 Lecz, zaprawdę, My uczynimy z niej nagą ziemię!

www.poznajkoran.pl/koran/1/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jasam 2011-03-22 04:40
A co z "prawdziwie" niewierzącymi?
Spaleni zostaną w ogniu piekielnym?
Lepiej żyć tu, niż tu całe życie umierać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+10 # Anna 2011-03-22 21:49
No, cóż - jak to słusznie nazwałeś/łaś "prawdziwie niewierzący" zostaną na ziemi w tym wszystkim. W wyniku różnych kataklizmów i wojen, a także innych dziwnych zjawisk, zginie 1/3 ludzi na świecie. Ale każdy będzie mógł się nawrócić, bo mimo tych okropności na świecie będzie wielkie przebudzenie duchowe, które zacznie się w Izraelu. Ale chrześcijanie będą skazywani na śmierć. Co do życia, to prawdziwe życie to takie, które nie podlega śmierci, czyli wieczne. A wieczne umieranie odbywa sie wcale nie tutaj tylko w całkiem innym miejscu :((
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-31 # michał 2011-06-21 19:51
anna nie bierz juz tych tabletek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+16 # Anna 2011-07-01 22:18
Michale, atak ad personam oznacza brak argumentów i podstaw kultury.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # *star* 2011-06-30 09:30
Zastanawiające jest to, że pochwycenie zostało umieszczone w kartach, bo tak naprawdę tylko ewangelicznie wierzący ludzie oczekują tego wydarzenia a wiekszosc nic o nim nie wie. Wygląda na to, ze jesli karta o 3 wojnie swiatowej ma być rozegrana pod koniec tego roku to pochwycenia mozemy spodziewać sie przed tym. Choć tak naprawde nikt nie wie kiedy nastąpi pochwycenie ale wiemy jakie są plany illuminatów i patrząc na okolicznosci polityczne mozemy wiedziec kiedy cos sie zbliża. WOjna na 100% sie zbliża
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Anna 2011-07-01 22:29
Pochwycenia możemy spodziewać się w każdej chwili i dlatego mamy czuwać, aby ujść przed wylaniem gniewu Bożego na mieszkańców Ziemi [Łuk. 21:34-36]. Natomiast z kolejności łamania pieczęci w Apokalipsie (początek rozdziału 6) wynika, że najpierw objawi się Antychryst, a potem zostanie zakłócony pokój na ziemi, o który tak wszyscy zabiegają. Wtedy nastąpi wojna, głód i będzie mnóstwo ofiar.

Myślę, że autor tych kart ma tzw. ducha wieszczego lub jest medium spirytystycznym. Stąd jego trafna lecz ograniczona wiedza na temat przyszłości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # *star* 2011-07-01 23:34
Nie mam dokładej wiedzy ale zawsze mi sie wydawało, że kolejnośc bedzie taka:
pochwycenie
chaos i wojna zapoczatkowana atekiem Goga i Magoga na Izrael
objawienie sie antychrysta, który zaporowadzi pokój i nawiąże pakt z Izraelem
Ale cóz jeśli prawdą jest co piszesz Anno, to spójrzmy na rzeczywistość polityczną:
Wojna praktycznie wisi na włosku: (zamieszki w Grecji i w krajach arabskich, kryzys gospodarczy, upadek waluty, zbrojenia, degeneracja społeczenstwa). Jeśli antychryst ma sie objawić zanim zacznie sie wojna to kurcze czas sie pakowac ;)
Co do autora tych kart - również za mało wiem- to praktycznie moj jedyny przeczytany artykuł o tej tematyce ale wydawało sie że po prostu zna plany illuminatów i zna biblie. Ja go pozytywnie oceniłam- obnazył ich plany ryzykując zycie. Ale moze czegoś nie wiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # * 2011-07-02 07:54
faktycznie antychryst będzie pierwszy- no to zanczy, że pochwycenie będzie nidługo- na pewno w naszym pokoleniu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Anna 2011-07-02 13:53
Cytuję *:
faktycznie antychryst będzie pierwszy- no to zanczy, że pochwycenie będzie nidługo- na pewno w naszym pokoleniu
Istotą Pochwycenia jest to, że może nastąpić w każdej chwili i tylko Bóg Ojciec wie, kiedy. Dlatego Kościół liczył się z tą możliwością zawsze od czasów apostolskich. I dlatego należy czuwać, o czym mówią zarówno Ewangelie, jak listy apostołów i sama Apokalipsa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Anna 2011-07-02 13:36
Cytuję *star*:
Jeśli antychryst ma sie objawić zanim zacznie sie wojna to kurcze czas sie pakowac ;)
A masz "wejściówkę"? :)

Jeśli chodzi o Goga i Magoga, to "krajem z najdalszej północy", o którym pisze Ezechiel, jest Rosja. Natomiast koalicja ludów wymienionych przez proroka składa się między inymi z dzisiejszego Iranu (Paras).

Ja nie oceniam autora kart, bo go nie znam. Natomiast wiele mediów i okultystów wie o Pochwyceniu, tylko "z drugiej strony" - oni będą się starali przekonać świat, że znkinęli ludzie opierający się NWO, co przyspieszy ewolucję ludzkości do punktu Omega według new age'owskich teorii Teillarda de Chardin i innych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # *star* 2011-07-02 15:24
Wszystko to jest bardzo ekscytujące. Oby Pan Jezus zabrał nas jak naszybciej.
Anna Napisz coś wiecej o tym punkcie omega i tych teoriach. Z tego co piszą w necie oni będą tłumaczyli zniknięcie jako porwanie przez obcych, dlatego coraz wiecej mowi sie o ufo, co jest niczym innym jak manifestacją demo niczną lub projekcją blue beam. Polecam tez ciekawy artykuł idelanie pasujacy do dyskusji.
chlebzycia.pl/index.php/czytelnia/wiadectwa/178-proroctwo-dotyczce-koca-wiata.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Anna 2011-07-02 15:57
A wiesz *star*, ja znam to proroctwo :) Czytałam je dawno temu, jeszcze w latach 90-tych. Tamten artykuł był dołączony jeszcze do opisu podobnego proroctwa, wygłoszonego niezaleznie na innym nabożeństwie, też w Norwegii, kilka lat po tej staruszce. Mówił starszy człowiek - bardzo podobne rzeczy! I jeszcze powiedział, że jak ropa wytrysnie u wybrzeży Norwegii, to blisko jest przyjście Pana. Bracia trochę kręcili nosem na tego człowieka, bo brzmiało to nieprawdopodobnie; o ropie nikt nie słyszał a Norwegia była biednym krajem. Ale by ł to bardzo bogobojny człowiek więc należało wziąć go powaznie. Niedługo potem umarł. O punkcie omega można przeczytać w sieci wiele - na pewno jest i na Youtube i w formie tekstowej. To wg. New Agejest Planetarna Pięćdziesiątnica, he, he. Nieźle, co? To prawda, że teorie o ufo będą stosowane do wyjasnienia tych zdarzeń. Zresztą te zjawiska naprawdę się dzieją - upadli aniołowie z innego wymiaru, posiadający niebywałą technikę mają swoje pionki w tej grze. Wg. Objawienia i Ks. Joela zanosi się w przyszłości na atak demonicznej armii. Oj, będą mieli ziemianie swój film science-fiction na zywo!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # *star* 2011-07-03 14:55
Znam tez to drugie proroctwo. Jest jeszcze coś takiego jak proroctwo Malachiasza, ale to juz raczej nie ma źródeł biblijnych- tyle, ze tez wygląda wiarygodnie, choć dodtyczy katolickich papiezy. Wiesz co mnie zastanawia, dlaczego illuminaci pozwalają aby te ich sekrety i plany wyciekały do internetu. Zobacz- my wiemy i normalnie rozmawiamy o tym co oni planują. Mozna powiedzieć, dzieki temu że Bóg dał nam poznanie biblijne i mamy mozliwosc zestawić to z tym co jest w necie mozemy nac ich chytre plany. Czy oni sie nie boja że ludzie (ci świeccy co zostaną na ziemi po pochwyceniu) nie dadzą sie nabrać na te ich blue beamy, haarpy, ufo itp?? Przeciez kazdy to moze przeczytać, wiec co to za spisek? Druga sprawa, czy nie sądzisz ze rok 2012 bedzie miał dla nich jakies znaczenie?? Oni wprowadzaja jakąś dziwną atmosfere w związku z ta datą, ale przeciez to Bóg jest Panem czasu i nie przeskoczą tego, nie zrobia nic gdy Bóg nie powie ze sie zaczęło. A ostatnia sprawa to te wszystkie bunkry jakie oni budują. Nawet ksiądz Rydzyk sobie taki zafundował. Po co oni to robią? Ukrycie sie w ziemi nic nie da.
Anna czy slyszałas o lotnisku w Denver?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # *star* 2011-07-03 17:19
Ciekaw jest w tym proroctwie z Norwegii to, ze starsza pani powiedziała pastorowi, że on będzie to wszytsko widział. Zastanawiajace czy on będzie widział to rozpręzenie w społeczeństwie czy tez będzie świadkiem pochwycenia. Pastor ma już 85 lat.....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Anna 2011-07-04 16:58
Ano tak, pastor juz wiekowy. Ja myslę, że to kwestia najbliższych lat, zreszta wielu wierzących ma takie osobiste przekonanie i potwierdzenie. Nie wiem, czy znasz takie świadectwo pewnej dziewczyny z Urugwaju (chyba), która przeżyła coś naprawdę niesamowitego,została "w duchu" wzięta do piekła i nieba. Jezus jej powiedział, żeby powiedziała Jego ludowi, że nie jest już w drzwiach ale za nimi, że już nadchodzi. Ja wiem, że takich wizji jest cała masa - w tym różne katolickie wersje - ale ja badam wszystko czy jest zgodne z Biblią. Jeżeli jest chocby jedna wazna rzecz niezgodna (np. różne kulty ludzi) to odrzucam. Dabeł chętnie przybiera postac anioła światłości. Jak jestes ciekawy, to sobie poczytaj ale polskie tłumaczenie robili chyba przez translator :( - nie do przyjęcia. Sprawdziłam angielską wersję. Wszystko jest tam OK. www.divinerevelations.info/Documents/Prepare_to_meet_your_God/Polish_Prepare_to_Meet_Your_God.pdf
Film o lotnisku w Denver widziałąm juz jakiś czas temu - no, ciarki przechodzą. Może coś się stanie w 2012, nie wiem.

A czemu illuminaci to ujawniają - hmm... myślę, że czują się bezkarnie. Poza tym diabeł nie umie dochować sekretu i nie wytrzyma, zawsze się będzie pysznił swoją mocą. Zresztą, spójrz, kto temu wierzy? Jak powiesz przeciętnemu gościowi z ulicy, o tym co szię dzieje i na co sie zanosi, to Cię wyśmieje. Oni to wiedzą. A bunkry będą potrzebne, bo zanosi się na okropne katastrofy kosmiczne (zob. Obj. 6, 12 - 17; oraz
8,7-12 a także Izajasz 2, 10 - 21; oraz 13, 6 - 13). A co powiesz na Izajasz 26, 19 - 21? Przeciez tu jest własnie o pochwyceniu (wraz ze zmartwychwstaniem wierzących zmarłych wczesniej)przed wylaniem gniewu Boga na ziemię.

I ci "królowie ziemi" uciekający do jaskiń! Oto masz bunkry - oczywiście, nie pomoże to wiele.
Zastanawiasz się, czy ludzie nie dadzą się nabrać na blue-beamy? Myślę, że ci, co uwierzą w Antychrysta będą pod takim duchowym wpływem, jak w hipnozie. Ludzie bardzo pragną jakiegos przywódcy z prawdziwego zdarzenia, pośród tego politycznego pospólstwa. Od dawna jest kryzys autorytetów - a pośród chaosu, który wybuchnie i paniki, przyjmą wszystko od niego. Jest napisane, że "cała ziemia pójdzie w podziwie za bestą". Nie zatrzymamy tego ani my, ani nikt, choć będzie opór. Oporni będą skazywani na karę śmierci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # meg 2012-08-11 09:59
Anno zaczęłam czytać wyznanie tej młodej dziewczyny (linka podałaś powyżej) i naprawdę dziwi mnie jedna rzecz, mianowicie to, że Pan Jezus pokazał tej dziewczynie, że w piekle znajduje się nasz papież Jan Paweł II, jest tam też część o bałwochwalstwie, modleniu się do świętych itp. Wydaje mi się to absurdalne. Poza tym człowiek modląc się do świętych prosi ich o wstawiennictwo u Boga. Nie tworzy sobie z tych świętych jakiś bożków. Nie doczytałam do końca, bo zamęt jaki się zasiał po przeczytaniu tego sprawił, że nie mogę już dalej tego czytać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ula90 2013-01-08 20:45
ja tez nie moglam tego doczytac do konca, byl w tym taki zamet i czulam, ze to nie jest dobra i szczera strona, jest wiele stron, ktore sa falszywe, falszerstwo pomieszane z prawda, trzeba uwazac zawsze co sie czyta, nie wszystkie takie strony sa dobre, trzeba czytac i szukac rozwaznie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Fef 2013-01-22 16:55
Droga meg jezeli chodzi o balwochwalstwo to wez do reki Bilblie i przeczytaj jak brzmi drugie przykazanie (tylko cale a nie ograniczone do "nie bedziesz mial innych bogow przede mna..."
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Anna 2011-07-04 17:12
Acha, jeszcze jedno. Naprawdę warto obejrzeć nauczanie bardzo znanego cheścijańskiego nauczyciela Dave'a Hunta, między innymi o roli New Age w czasach ostatecznych. On mówi o tym, jak to prawdopodobie będzie.
www.tiqva.pl/multimedia/181-powrot-do-biblijnego-chrzecijastwa-cz1-
część "Okultyzm w chrześcijaństwie"
To nauczanie było wygłoszone 20 lat temu!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Tori 2011-10-19 20:32
New age w chrześcijaństwie.
Na początku przy słowach: "Ponieważ zdaję sobie sprawę, że zwiedzenia..."

Prawą dłonią wykonuje nieprzyjemny znak.

Dlaczego ??? I proszę nie mówić, że to przypadek, blee.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anna 2011-07-04 20:51
Źle podałam - to jest cz. 7 minuta 15:50
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # *star* 2011-07-09 19:39
Fajne nauczanie. Dave przemawiał w latach 80 i spodziewał sie szybkiego pochwycenia - mam nadzieję ze nam nie przyjdzie czekac dlugo...
Dlaczego on mówi ze Regan być moze jest nawrócony i będzie pochwycony? Wydaje mi sie że kazdy pezydent - zwłaszca w USA jest marionetką illuminatów lub ich zacnym członkiem. Anna wrzuc jeszcze coś z tej tematyki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Anna 2011-07-09 22:15
Fakt, że z tym Reganem to obciach! Ja też byłam zdumiona, bo Hunt ma takie poznanie w innych sprawach. Ale, cóż! To chyba przypadłość (powazna słabość) amerykańskich chrześcijan. Spotkałam sie z tym juz nie raz; jedni moi znajomi uważali, że Bush (junior) to wspaniały, mocny chrześcijanin (!) Nie wiem, czy później zmienili zdanie, bo straciłam z nimi kontakt.

Jak interesują Cię, Star, takie ciekawostki, to może Cię zainteresować nauczanie Chucka Misslera o olbrzymach, a właściwie hybrydach (Nephillim) - dość może wybujała interpretacja na czasy sotateczne ale kto wie .... Coś w tym musi byc, bo UFO prawdziwe.
www.youtube.com/watch?v=zhCHiwVRPXo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # *star* 2011-07-10 08:46
Busch mocny chrzescijanin ;)) !! Dobre sobie. Pewnie tak jak Obama. Chucka Misslera słuchałam ale chetnie sobie przypomnę. Póki co jestem pod wrazeniem tych kart illuminatów i proroctwa z Norwegii. Po tym co poczytałam jestem strasznie poruszona. NIe wiedziałam ze pochwycenie moze być tak bardzo blisko.
Temat zawsze mnie fascynował a teraz uświadomomiłam sobie, ze jesli to prawda i wojna moze byc nawet w tym roku jak pisza w opisie kart to pochwycenie będzie jeszcze szybciej. NIe mogę pojąc dlaczego koscioły ewangeliczne nie biją na alarm, nie nawołują do nawrócenia niezawionych. Kościoł Pana Jezusa spi a takie osoby które mówią o pochwyceniu są nawet w zborach traktowane trochę z przymrużeniem oka. Uważam, że to błąd bo obudzimy sie z przysłowiową ręką w nocniku. Fajnie z Tobą podyskutowac Anno. Szkoda, ze ta strona nie ma opcji mailowania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anna 2011-07-10 12:36
Nic się nie martw *Star*, pisz na tę stronę: www.ulicaprosta.net/nowastrona/tikiwiki24/tiki-index.php?page=Nauczania+MP3

jak napiszesz na "kontakt", to admin da Ci maila do mne:). W tym linku jest systematyczne nauczanie w mp3 o czasach ostatecznych, a też możesz się zarejestrować na Forum - można tam na prawdę wiele skorzystać. Bardzo bym się cieszyła z kontaktu z Tobą :) (do tej pory jakoś myślałąm, że *Star* jest płci męskiej)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # mat 2013-08-21 09:44
Anno ciekawi mnie ile ty masz lat?, Pożerasz wszystkie teorie spiskowe - bajeczki dla dorosłych, bez zastanowienie. Uwierz to naprawdę nie zdrowe . Olbrzymy przyjdą w nocy i ....:))))
Te wszystkie diaboliczne gesty, historie, są wykorzystywane po to, żeby odbiegać ludzi od istotnych problemów świata, wywierać na nich wpływ i strach. Taki słaby człowiek nie myśli również z braku czasu o istotnych i racjonalnych problemach świata. Mam dla Ciebie świetną propozycję taki mały ale jak pożyteczny -przepraszam za określenie-detoks, zajmij się wolontariatem.
Dla twojego spokoju jestem Chrześcijaninem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hedron 2013-09-08 19:30
To chyba nie tak jak pan myśli, raczej jest na odwrót, ciskają w ludzi takimi nieistotnymi głupstwami, jak globalne ocieplenie, stacja na orbicie, nowa sonda na marsie, bzdury i odmóżdżacze w telewizji, internecie.. te memy to wszystko jest takie głupie i nieistotne, ten świat i jego pyszne dzieła przeminą, nie ma sensu się w angażowanie w jego działania bo :

Dla prawdziwych Chrześcijan taki oto cytat zapodam:

Prowadzicie walki i kłótnie, a nic nie posiadacie, gdyż się nie modlicie. (3) Modlicie się, a nie otrzymujecie, bo się źle modlicie, starając się jedynie o zaspokojenie swych żądz. (4) Cudzołożnicy, czy nie wiecie, że przyjaźń ze światem jest nieprzyjaźnią z Bogiem? Jeżeli więc ktoś zamierzałby być przyjacielem świata, staje się nieprzyjacielem Boga" List Jakuba 4 : 3-4
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RK 2011-09-03 22:42
Artykuł pochodzi ze stron grazingsheep.com. Dokładny adres: www.grazingsheep.com/polski/globalizm-nowy-porzadek-swiata-nwo/2005/co-wiedza-iluminaci.asp
Można tam znaleźć więcej ciekawych materiałów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Ziomus 2012-01-13 13:20
images39.fotosik.pl/1251/0e0bcae09767b912gen.jpg - Anders Behring Breivik zabil 69 ofiar w Norwegii.
images38.fotosik.pl/1294/d02b79ea5560e7cf.jpg - Britneys Spears co spadla w depresje w 2006r.
images35.fotosik.pl/1117/545719cecfafb53b.jpg - w kosmosie tam cos jest a NASA pokazuje przerobione zdjecia i sa klamstwem. www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PjyJe-UkeqQ
images50.fotosik.pl/1314/01b158a3e6f86618.jpg - nigdy nie byli w kosmosie bo to klamstwo zdjecia sa falszywe.
images40.fotosik.pl/1296/a1f722317664ef88gen.jpg - pogrzeb Michaela Jaskcon'a.
images50.fotosik.pl/1314/8ede450f82e6a155gen.jpg - okupacja Wall Street i masowe areszty.
images47.fotosik.pl/1305/cca2d5fba6b22f3d.jpg - mozg Hitler'a troszke mnie to dziwi...

Wszystkie nie ktore karty illuminatow sie spelnia niemozliwe WTC czy Pentagon wgl skad ten typ mogl wiedziec ze tak sie wydarzy, nie ktore karty juz zostaly zagrane dziwne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Robert 2012-06-25 06:33
A myślisz że w co gra rząd ? Właśnie w te karty hehe, sie niedługo pobawią masowo bronią biologiczną, bo na razie kiepsko ,zatruwają tylko żarcie ,szczepionki z chorobami i jakieś chmury z metalami cięzkimi czas na ciężką artylerie :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Asia 2012-03-08 18:47
Mam wrażenie, że nie ma takiego czegoś jak przepowiednie, jest plan, realizacja.. i ujawnienie planu po realizacji światu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Asia 2012-03-08 18:50
Uściślając, nie jestem niewierząca, ani nie stąpam twardo po ziemi i nie wykluczam proroctw, ale tak, gdzie jest władza i pieniądze i szaleni ludzie, to zakładam to co napisałam wcześniej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Ubi 2012-03-08 19:27
Cytuję Asia:
Mam wrażenie, że nie ma takiego czegoś jak przepowiednie, jest plan, realizacja.. i ujawnienie planu po realizacji światu.


Moim zdaniem to są dość ogólne znaki, - obrazki, które człowiek z wyobrażeniem łatwo potrafi związać z rzeczywistością. Tak samo działają wróżki, przepowiednie, i cała ta magia - na ogóle, ogólnych informacjach które zawsze dopasujemy do czegoś w swoim życiu. Nie ma się tym co sugerować, podpisuję się pod to.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Emsior 2012-03-13 14:50
A są gdzieś te karty do przejrzenia??;]
Analiza pełną gęba;] co do tych 28 i 88 to nie znalazlem natomiast 666barylek ropy nawet szukac nie trzeba pozdro
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ku 2012-04-30 14:50
tutaj nie ma wszystkich kart.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ja 2012-05-08 02:56
conspiracy theories - te karte realizujemy na takich forach jak to, teorie spiskowe itd. oni nawet to zaplanowali....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wts 2012-05-25 17:09
media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game/yacatisma
biurowiec nie pokojaco podobny do tego w warszawie ??
a wy co myslicie o tej karcie ?
google.pl/.../...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Nie ma kosmitów 2012-05-27 15:25
www.youtube.com/watch?v=NnaK3bJWr8w&feature=player_embedded

Obejrzyjcie na you tube filmik pt. ''Maskarada z UFO''. UFO to tajna ziemska technologia. Kosmici to nic innego jak hologramy lub demony. Cała ta szopka z ufo ma niczym blue beam zrobić nas w konia!

Wpadnijcie też tu:

www.facebook.com/pages/Antymasoneria-Przeciwnicy-nowego-porz%C4%85dku-%C5%9Bwiata/328646503857589

Zamieszczono tam powyższy film i info na temat budowy przez Hitlera statków w kształcie spodka!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # anin 2012-05-27 18:06
[quote name="Nie ma kosmitów"]http://www.youtube.com/watch?v=NnaK3bJWr8w&feature=player_embedded
tłumaczenie:

Rowerzystów miejsce z piekła pochodzi z Oriona na swoich międzygwiezdnych chopperów. ich złe wibracje same zaczęły już przechylania ziemia od jego osi. zagrać tę kartę w dowolnym momencie z wyjątkiem podczas ataku. wybierz dwa ukryte działki losowo z rywala ręką. musi je odrzucić. Wymaga to podjęcia działań przez podgrupie geniusza
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+9 # ciamciaramcia 2012-06-24 11:47
Jestem osobą wierzącą i widzę, że coś złego na świecie się dzieje, jednak naszła mnie myśl, czy aby przypadkiem (głównie z tym pochwyceniem) nie wybiegacie poza ludzkie kompetencje? Nie kojarzy Wam się to z okultyzmem i mistycyzmem? Być może twórca tych kart dowiadywał się o tych okropnościach poprzez seanse spirytystyczne bądź channeling (jest to łamanie 1. Przykazania)? Myślę, że należy czytać Apokalipsę świętego Jana i przygotowywać się do tego, co MOŻE się wkrótce wydarzyć, jednak nie popadajcie w paranoję i nie starajcie się przewidywać przyszłości, bo zaczynacie przypominać oszołomów z Ezo TV. :) Jeżeli boimy się Sądu Bożego, to po prostu udoskonalajmy swoją duszę i zaufajmy Mu, bo kto zasłuży na Królestwo Niebieskie, ten do Niego trafi, czego Wam i sobie z całego serca życzę. :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+7 # Maniek 2012-08-09 23:27
"Lepiej jestem przygotowany na inwazję zombie niż na pracę po studiach"
Coś takiego powiedział mój znajomy z uczelni, swoją drogą ciekawy człowiek. To chyba niestety pokazuje problem nas wszystkich .

Spójrzmy na to tak. Boimy się zagłady i klęsk. Nie wiemy jak obronić się przed spekulacjami waluty . Nie dajemy rady obronić własnego zdrowia teraz, a co dopiero jak dopadnie nas globalna epidemia. Obawiam się jednak, że jesteśmy bardziej przygotowani na spektakularną przyszłość, spektakularną w negatywnym znaczeniu tego słowa niż na szarą codzienność.

Prawdziwym wyzwaniem staję się dla nas rzeczywistość szara nudna i żmudna. I tu chce nawiązać do słów Ciamci. Starajmy skupić się nad tym co zwykłe. Bez względu na to czy jesteśmy wierzący czy nie. Przykładajmy się do tej codzienności.Bo jeśli zaszyjemy się z pałką w oczekiwaniu na wielką bitwę, która nie nastąpi będziemy w czarnej dupie. Możemy oczywiście czekać na kolejne tragedie, ale co to nam da? Jeżeli, któraś dotknie nas, to będzie można rzucić wszystko i walczyć. Nie inaczej.

Chciałem dopisać puentę ale nie mogę jej poskładać.
"Zamiast mówić o Bogu lepiej Go pokazać"

Czyli ludzie idźcie zrobić coś dobrego. Ja też się postaram. Dobranoc wszystkim
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Redeemer 2012-08-10 22:51
Ale kiedyś, czasach lepszych niż obecny rozkład, pojawi się ON. Zbawiciel, człowiek wielkiej miłości i pogardy, stwórca, którego nieodparta siła nie pozwoli mu pozostać bezczynnym, którego samotność ludzie mylnie postrzegają jako ucieczkę od rzeczywistości-podczas gdy jest to jego sposób poznawania i przyjmowania rzeczywistości, tak więc, kiedy pewnego dnia znów się pojawi, przyniesie im wybawienie, ocali świat od przekleństwa idei panującej dotychczas. Człowiek przyszłości, który wybawi nas nie tylko od dotychczasowej idei, ale także od tego co musi z niej wyniknąć, wielkiego niesmaku, NIHILIZMU, SAMOUNICESTWIENIA, On będzie niczym bicie dzwonów w południe, uwolni nasze umysły, przywróci światu cel, a człowiekowi nadzieję, ten ANTYCHRYST i ANTYNIHILISTA, zwycięzca Boga i Nicości-Pewnnego dnia musi nadejść.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Aileen 2012-09-09 13:11
Jak myślicie, co stanie się z buddystami, indianami albo ludźmi, którzy coś tam o Jezusie słyszeli ale nie bardzo wiedzą co? Co stanie się z dziećmi? Mamusia mówi że jest się katolikiem więc się chodzi z mamusią do kościoła i odmawia modlitwę wieczorem przed krzyżem, ale w sumie robi się to tylko dlatego, bo mamusia kazała. Co się stanie z ludźmi, którzy wierzą Bogu całym sercem i dostrzegają go we wszystkim, łącznie z ludźmi i wiaterkiem, ale nie podoba im się to, czym stał się KK? Czy oni nie złączą się z Bogiem, bo mimo że kochają świat to nie kupują kwiatków Made in China pod kapliczkę i nie chcą być pochowane według zasad kościoła?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # szarp 2013-05-23 23:09
Karty Illuminati PL wiszą na allegro

allegro.pl/illuminati-nwo-pl-i3271099129.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
Niedziałające linki na stronie

Jeśli nie działa jakiś link do artykułu na tej stronie wystarczy dodać x i / za ...aktualności/... w adres niedziałającego linku

Na podstawie artykułu Królowa Anglii pod opieką masonerii Wystarczy skopiować link, który nas interesuje np.
Masoński uścisk dłoni Donalda Tuska i Manuela Barroso

więc mamy http://www.poznajprawde.net/aktualnosci/384-masonski-uscisk-dloni-donalda-tuska-i-manuela-barroso.html

link nie działa, aby go naprawić trzeba wprowadzić do adresu
http://www.poznajprawde.net/aktualnosci/x/384-masonski-uscisk-dloni-donalda-tuska-i-manuela-barroso.html
i tak z każdym linkiem.

Jeżeli w artykule nie działa któryś film lub link , zostaw informację o tym w komentarzu.

Mass Media - broń masowego rażenia USraela - III Wojna Światowa

Polecane

Wojna przeciwko białej rasie
Syjonistyczna Propaganda

Czym jest Alkaida ?
Czym jest system ?

Faszyzm rośnie w siłę

PO - Polskę Odsprzedamy

Powiązania Globalistów z Platformą Obywatelską
Palikot koń trojański globalistów
Prawdziwe nazwiska elity polskiej
Pochód 11 Listopada - Cała prawda przemilczana w mediach

Iluminaci kontrolują przemysł rozrywkowy

Jak Iluminaci zmieniają społeczeństwo ?

Jak zniszczyć państwo ?

Protokoły Mędrców Syjonu
Rody illuminati rządzące światem

Doktryna Szoku - Film obowiązkowy

Kryzys Finansowy początkiem NWO

Symbolika Dolara
Amerykański Sen
Upadek Euro
911 , Inżynierzy i naukowcy o World Tade Center

Main page Contacts Search Contacts Search